Главная Выставки"Мандруючи Україною" Федір Матейчук

"Мандруючи Україною" Федір Матейчук

11.10.2017 - 21.10.2017

     Нарешті дочекалися відкриття виставки живопису івано-франківського художника Федора Матейчука. Його роботи світлі, осяяні і внутрішньою красою душі художника, і красою природи, яку здебільшого зображає він у своїх роботах. Гості галереї побачили пейзажі Покуття, Галичини, Карпатських гір та пленерних робіт з інших куточків нашої країни, що і дало назву експозиції.

     Федір Михайлович передає надбання свого таланту не лише вдячним глядачам, а і своїм учням. Також дуже приємно бачити і батьківську любов художника до своєї донечки, яку він відтворює у своїх роботах, і підтримку юних дарувань нашого (і не тільки) міста, як-то учнів художньої школи та учасників конкурсу "Щаслива дитина - квітуча Україна".

     Не тільки талант до художньої майстерності, а і душевне тепло цієї людини побачили та відчули відвідувачі виставки. Тому всіх, хто хоче захопитися красою природи, переданою на полотні, ласкаво просимо до затишних стін нашої галереї!

 

 

 

 


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.