Главная Выставки"Навчися літати один..."

"Навчися літати один..."

11.05.2018 - 29.05.2018

11 травня 20188 року в рамках Фестивалю дитячої тфорчості в галереї "Єлисаветград" відбулося відкриття виставки картин Ярослава Заруцького. Величезний талант, доброзичливе серце, кропітка праця та прагнення до життя успішно поєднується у 13-ти річного хлопця. Переглядаючи роботи юнака – різноманітні картини з живописним описом природи, затишні оселі, портрети, архітектурні будівлі різних стилів та епох, виникають почуття перенесення у часі, краси та спокою. Персонажі картин здаються живими і зображення стає переказом цілої події. Навіть люди, що не стикаються з мистецтвом щоденно, виявляють цікавість до таких творів.

 Яким має бути творець зворушливих картин, що прагне працювати та дарувати насолоду іншим? Юний митець має незвичайне бажання творити, ще з раннього дитинства. Успішне навчання у школі на інклюзивній формі навчання, проведення щоденних фізично-лікувальних вправ, плавання у басейні та творчість є незвичайним стилем його життя. Таке поєднання іноді здається неймовірною казкою.

 Відвідувачі, які потрапили на відкриття виставки, залишились у захваті від робіт Ярослава та спілкування з ним.

 Для отримання дійсного задоволення від творчості незвичайного хлопчика та спілкування з ним, набуття досвіду натхнення та жаги до життя, а також підтримки його майбутнього і просто зацікавленим особам, пропонуємо відвідати до 29 травня 2018 року галерею «Єлисаветград».

 


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.